Обігріти будинок можна сонячними батареями

August 23, 2015

Системи обігрівання за допомогою принципу «тепла підлога» використовують енергоносієм рідину або електричний струм. При теперішніх знижених цінах фотоелектричних модулів, цікавим способом стає поєднання «теплої підлоги» з своєю сонячною електростанцією.

Основною вимогою для такого проекту є використання системи в будинку з низьким енергоспоживанням, найкращий ефект дає в пасивному будинку.

Для прикладу, в Данії реалізували проект саме в пасивному будинку. Цей будинок обладнали сонячними фотопанелями, котрі генерують електроенергію для нагрівальних систем. Додатково встановили сонячні колектори для нагрівання води.

Протягом 7 місяців тестування виявилося, що сім’я з 4 осіб, котра проживає в цьому будинку, задоволена рівнем комфорту в приміщеннях. Сумісна робота кабельної нагрівальної системи і сонячних батарей дозволяє суттєво економити. Система економії електроенергії протягом 25 років експлуатації дозволяє компенсувати затрати і потім довгий період користуватися безкоштовним теплом.

Зеленый тариф

greencard

«Зелений» тариф – це спеціальний тариф, за яким закуповується електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел: сонця, вітру, води і біомаси.

Одиниця енергії, виробленої з відновлюваних джерел, коштує значно дорожче традиційного кіловату.

Скачать инструкцию

Наши проекты

proj1

Полтавская обл. (Верхолы)

Посмотреть другие проекты