В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

April 26, 2016

Новий проект з модернізації освітлення центру Франківська дозволить покращити освітлення 23 вулиць міста. Планується реконструювання зовнішнього освітлення території навчальних закладів та оснащення світлофорів сонячними батареями. Перший такий світлофор незабаром з’явиться на перехресті вул. Стуса – вул. Миколайчука, пише Репортер.

Проект «Вуличне освітлення в Івано-Франківську» фінансується за рахунок кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), та коштів міського бюджету. Згідно з проектом, щорічно споживання електричної енергії КП «Івано-Франківськміськсвітло» зменшуватиметься на 477,8 тис. кВт/год., що дозволить зекономити приблизно 358,363 тис. грн. У І кварталі цього року вже вдалось заощадити 134 тис. грн. Завдяки реалізації проекту вперше за останніх 30 років реконструйовано освітлення території дитячих садків «Пізнайко» на вулиці Сахарова, 32 та в Угорниках, СШ №17 по Набережній ім. Стефаника, 16а, територію біля СШ №25 на вулиці 24 Серпня, 13 та біля СШ №8 по вулиці Коломийській, 9.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків особисто перевірив результат впровадження проекту на території садка «Пізнайко»:

    «Належне освітлення – це не лише частина благоустрою, але, передусім, безпека мешканців нашого міста. Перевага і в тому, що ми енергетично модернізуємо мережі, замінюємо лампи розжарювання на більш ощадні носії, – поділився підсумками проекту Руслан Марцінків».

В LED світильниках відсутні ртуть, фосфор і не випромінюється ультрафіолет, що виключає викиди та забруднення навколишнього середовища. Світлодіодні лампи надійні та пожежобезпечні, працюють безшумно і не потребують постійного догляду, мають підвищену механічну міцність і вібростійкість, не чутливі до низьких температур, не потребують спеціальної утилізації.

У травні-червні 2016 року планують реконструкцію мереж зовнішнього освітлення у скверах Івано-Франківського національного медичного університету та на площі Адама Міцкевича із застосуванням парково-декоративних опор та світлодіодних світильників, виготовлених ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад».

Зеленый тариф

greencard

«Зелений» тариф – це спеціальний тариф, за яким закуповується електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел: сонця, вітру, води і біомаси.

Одиниця енергії, виробленої з відновлюваних джерел, коштує значно дорожче традиційного кіловату.

Скачать инструкцию

Наши проекты

proj1

Полтавская обл. (Верхолы)

Посмотреть другие проекты