Продовжуємо впроваджувати альтернативну енергетику на Полтавщині!

January 9, 2018

Ось і промайнули новорічні свята … з успішними трудовими буднями!
А ми продовжуємо, разом з Вами, впроваджувати альтернативну енергетику на Полтавщині!

Багато українців задаються суто практичним питанням: як побудувати або переоснастити приватний будинок щоб потім не витрачати шалені кошти на опалення?

Пошук відповідей часто приводить їх до альтернативної енергетики, але більшість просто обирають твердопаливні котли замість газових і намагаються економити спалюючи дрова сумнівного походження.Таке рішення може здаватися економічним, але при значному поширенні несе значну шкоду громадам – у вигляді забруднення повітря, надмірної вирубки лісів та штучних насаджень.Чи є кращі альтернативи газовій залежності?

Всі мріють про комфорт та доступні енергетичні послуги – електропостачання та опалення, але власники приватних будинків мають набагато більше можливостей втілити свою мрію в реальність. Дуже важливим фактором успіху в цьому є якісне утеплення будинку та зменшення тепловтрат, але також важлива й ефективність систем опалення.

Через високу вартість підключення до газових мереж та зростаючі ціни на блакитне паливо все більше людей при будівництві нових приватних будинків або при переобладнанні старих розглядають можливість переходу на електроопалення.
Таке рішення має ряд суттєвих переваг:
1. Системи електричного опалення легко автоматизуються і за допомогою електронного управління можна точно регулювати потужність обігріву, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщенні та не допускати перевитрат енергії.
2. Обладнання для електричного опалення більш просте, надійне та зручне у порівнянні з газовими і твердопаливними котлами, немає складної системи труб та радіаторів.
3. Електроопалення не завдає клопоту користувачу – воно працює безшумно і не потребує нагляду за режимом роботи.
4. У поєднанні з нічним тарифом на електроенергію автоматизоване електроопалення дозволяє робити вклад у балансування роботи української енергосистеми, заповнюючи нічний провал у споживанні електроенергії.

Мінусів у електрообігріву всього два – це потреба у підключенні до електричних мереж достатньої потужності та висока ціна на електроенергію.Тим не менш, є спосіб, у який можна усунути обидва недоліки і замість громіздких систем на основі газових або твердопаливних котлів, труб та радіаторів отримати ефективне та економічне електроопалення.

Окрім нічного тарифу та багатозонних лічильників існує більш радикальний підхід до того, як в приватному будинкувлаштувати електроопалення та не мати великі рахунки за електроенергію. Для цього потрібно почати її виробляти.
Будівництво та підключення за зеленим тарифом дахової сонячної електростанції дає можливістьвикористовувати літню енергію сонця щоб отримати кошти для опалення в взимку за допомогою простої та ефективної системи електроопалення.Це дозволяє отримати комплексне інвестиційне рішення для приватного будинку, якеокуповує себе приблизно за 10 років.В такому домогосподарстві ті кошти, які будуть надходити на рахунок від постачання електроенергії за зеленим тарифом, дозволять не тільки перекрити поточні витрати на опалення будинку але й повернути початкові інвестиції.
Рахуйте та телеонуйте 0503085508, 56-10-56

Зеленый тариф

greencard

«Зелений» тариф – це спеціальний тариф, за яким закуповується електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел: сонця, вітру, води і біомаси.

Одиниця енергії, виробленої з відновлюваних джерел, коштує значно дорожче традиційного кіловату.

Скачать инструкцию

Наши проекты

proj1

Полтавская обл. (Верхолы)

Посмотреть другие проекты