Час інвестувати!

February 5, 2018

photo

Агрофірма запустила сонячну електростанцію і планує збудувати ще одну.
ТОВ «Агрофірма Авангард ЛТД» ввела в експлуатацію фотоелектричну станцію в селі Каменечому (Новоархангельский район, Кіровоградська область).
Інвестиції в будівництво становили майже 70 млн гривень.
Електростанція має понад 2 тис. сонячних панелей площею близько 1,5 кв. м кожна. Разом вони здатні виробляти 2,2 МВт електроенергії, яких достатньо, щоб забезпечити в денний час потреби всього Новоархангельского району.
При цьому сама агрофірма виробленою на своїй станції електрикою не користується ‒ вся йде в загальну мережу, а з мережі її отримувати дешевше.
Протягом семи років аграрне підприємство розраховує повністю повернути вкладені в будівництво станції інвестиції, продаючи енергії за «зеленим тарифом», а потім побудувати ще одну.
Фотоелектрична станція займає трохи більше, ніж 5 га і щороку має виробляти електрики на 10 млн грн. Між тим прибутку 2 млн на рік із гектара не забезпечать навіть найродючіші землі від найрентабельніших сільгоспкультур.

Зеленый тариф

greencard

«Зелений» тариф – це спеціальний тариф, за яким закуповується електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел: сонця, вітру, води і біомаси.

Одиниця енергії, виробленої з відновлюваних джерел, коштує значно дорожче традиційного кіловату.

Скачать инструкцию

Наши проекты

proj1

Полтавская обл. (Верхолы)

Посмотреть другие проекты